Wenger reppu, joka on täynnä älykkäitä ratkaisuja . Laukussa on säädettävä, pehmustettu osasto MacBook ja niiden uudet SmartOrg sign että siististi tallentaa jokapäiväistä kohteita.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
Laukku on trust mainos, jossa on älykäs USB-liitäntä, joka tekee laitteiden lataamisesta helppoa tien päällä. Liitä Powerbank ja latauskaapeli, ja olet valmis (ei sisälly toimitukseen).
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
Laukku on trust mainos, jossa on älykäs USB-liitäntä, joka tekee laitteiden lataamisesta helppoa tien päällä. Liitä Powerbank ja latauskaapeli, ja olet valmis (ei sisälly toimitukseen).
- 25 litraa
- Säädettävä kannettavan tietokoneen lokero 14-16 "
- Vakaa pohja
- USB-portti lataamista varten
- Säädettävät olkahihnat
- Käsitellä
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | MacBook Pro 15/16 tai muut kannettavat tietokoneet välillä 14-16 " |
| Väri: | Musta |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 24 x 37 x 48 cm |
| Paino: | 1,4 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1400 g |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |