Wenger reppu, joka on täynnä älykkäitä ratkaisuja. Laukussa on pehmustettu lokero MacBookille, tasku iPad ja tilaa muille pakkauksille.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
- 26 litraa
- Pehmustettu lokero jopa 16 "tietokoneille
- Tasku iPad jopa 10 "
- Vakaa pohja
- Säädettävät olkahihnat
- Käsitellä
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | MacBook Pro 15/16, iPad jopa 10 " |
| Väri: | Musta / harmaa |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 26 x 36 x 46 cm |
| Paino: | 1,6 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1600 g |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |