Tämä reppu tarjoaa vertaansa vailla olevaa tekniikkaa, hyvän mukavuuden ja tyylikkään säilytystilan. Laukussa on pehmustetut lokerot MacBookia varten ja tilaa muille pakkauksille. Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
- 21 litraa
- Pehmustettu lokero 16 tuuman kannettavalle tietokoneelle
- Vakaa pohja
- Säädettävät olkahihnat
- Käsitellä
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | MacBook Pro 15/16 tai muu 16 tuuman kannettava tietokone |
| Väri: | Musta |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 25 x 35 x 45 cm |
| Paino: | 1,5 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1500 g |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |