Wenger Pillar Reppu vie sinut ja trust sinne, missä sitä tarvitset ylivoimaisella mukavuudella. Laukussa on pehmustettu lokero enintään 16 tuuman kannettaville tietokoneille, tilaa muille pakkauksille ja älykäs säilytys muille tavaroillesi.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
- 25 litraa
- Pehmustettu lokero kannettavalle tietokoneelle jopa 16 "
- Älykäs tallennustila
- Säädettävät olkahihnat
- Käsitellä
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | MacBook Pro 15/16 tai muut 16 tuuman kannettavat tietokoneet |
| Väri: | Musta / harmaa |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 25 x 38 x 48 cm |
| Paino: | 1,1 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1100 g |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |