Wenger Carbon -reppu vie sinut ja trust sinne, missä sitä tarvitset, ylivoimaisella mukavuudella. Laukussa on pehmustettu lokero MacBook Pro 15/16: lle, tilaa muille pakkauksille ja helposti saatavilla olevat ulommat osastot.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
Vakauttavan pohjan ansiosta tämä laukku on vakaa riippumatta siitä, oletko toimistossa vai odotatko lentokentän terminaalissa. Säädettävät olkahihnat ja mukava pito takaavat helpon matkan.
- 30 litraa
- Lokero MacBook Pro 15/16: lle
- Vakaa pohja
- Älykkäät ulkotaskut
- Baa rha ndtag
- Säädettävät olkahihnat
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | MacBook Pro 15/16 |
| Väri: | Musta |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 29 x 34 x 50 cm |
| Paino: | 1,5 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1500 g |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |