Klassinen tietokonepussi pyörillä ja teleskooppikahvalla. Täydellinen, kun matkustat, sekä yksityisesti että työhön!
Siinä on kolme tilavaa lokeroa: yksi MacBookille, suurempi lokero muille pakkauksille ja toinen pienemmille tarvikkeille.
Siinä on kolme tilavaa lokeroa: yksi MacBookille, suurempi lokero muille pakkauksille ja toinen pienemmille tarvikkeille.
- 24 litraa
- Sopii jopa 17 tuuman kannettaviin tietokoneisiin
- Ulkotasku älykkäällä säilytyksellä
- Suuri lokero muita pakkauksia varten
- STA ngs postinumero
- Baa rha ndtag
- 2 helposti vierittävää, hiljaista pyörää
- Teleskooppikahva
| Sopii: | Jopa 17 tuuman kannettavat tietokoneet |
| Väri: | Musta |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 25 x 42 x 35 cm |
| Paino: | 3,9 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 3900 g |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Ei |
| Kahva: | Kyllä |