Nedis Bluetooth-kaiutin on kompakti ja kannettava kaiutin sinulle, joka haluat voimakkaan äänen helposti sijoitettavassa koossa. 40 W huipputeho, kudottu kangaspintainen viimeistely ja joustava kantokahva tekevät siitä sopivan niin kotiin, ulos kuin matkalle.
Kaiutin käyttää Bluetooth 5.4:ää vakaan langattoman yhteyden tarjoamiseksi puhelimeen, tablettiin tai tietokoneeseen. Ensimmäisen parituksen jälkeen se voi muodostaa yhteyden automaattisesti, mikä tekee musiikin aloittamisesta nopeasti helppoa.
Suurempaa äänikokemusta varten kaiutinta tukee True Wireless Stereo. Tämä tarkoittaa, että kaksi yhteensopivaa kaiutinta voidaan kytkeä pariksi laajempaa äänikenttää ja suurempaa kokonaistehoa varten.
Bluetoothin lisäksi voit toistaa musiikkia USB:n tai microSD-kortin kautta, tuki enintään 32 GB. Tämä tekee kaiuttimesta käytännöllisen myös silloin, kun et halua olla riippuvainen yhdistetystä laitteesta.
Sisäänrakennettu ladattava akku tarjoaa jopa 6 tunnin toistoajan. Lataus tapahtuu USB-C:llä ja kestää noin 2 tuntia. Kaiuttimessa on myös ohjauspainikkeet musiikin hallintaan ja LED-valaistus, joka voi luoda lisätunnelmaa.
Tekniset tiedot:
Pakkauksessa:
Kaiutin käyttää Bluetooth 5.4:ää vakaan langattoman yhteyden tarjoamiseksi puhelimeen, tablettiin tai tietokoneeseen. Ensimmäisen parituksen jälkeen se voi muodostaa yhteyden automaattisesti, mikä tekee musiikin aloittamisesta nopeasti helppoa.
Suurempaa äänikokemusta varten kaiutinta tukee True Wireless Stereo. Tämä tarkoittaa, että kaksi yhteensopivaa kaiutinta voidaan kytkeä pariksi laajempaa äänikenttää ja suurempaa kokonaistehoa varten.
Bluetoothin lisäksi voit toistaa musiikkia USB:n tai microSD-kortin kautta, tuki enintään 32 GB. Tämä tekee kaiuttimesta käytännöllisen myös silloin, kun et halua olla riippuvainen yhdistetystä laitteesta.
Sisäänrakennettu ladattava akku tarjoaa jopa 6 tunnin toistoajan. Lataus tapahtuu USB-C:llä ja kestää noin 2 tuntia. Kaiuttimessa on myös ohjauspainikkeet musiikin hallintaan ja LED-valaistus, joka voi luoda lisätunnelmaa.
Tekniset tiedot:
- Bluetooth-versio: 5.4
- Bluetooth-kantama: Jopa 10 m
- Kaiuttimen huipputeho: 40 W
- Kaiutin RMS: 20 W
- Äänilähtö: Mono
- Kaiutinkanavat: 1.0
- Taajuusalue: 30 Hz - 20 kHz
- Signaali-kohinasuhde: 80 dB
- Akun kapasiteetti: 2000 mAh
- Akun kesto: Jopa 6 tuntia
- Latausaika: Jopa 2 tuntia
- Jännite: 5 V DC
- Tulojännite: 1,5 A
- Vesitiiviys: IPX4
- Muistikortti ja USB: microSD-kortti ja USB-muisti jopa 32 GB
- Ominaisuudet: TWS, ohjauspainikkeet, LED-valaistus
- Sisäänrakennettu mikrofoni: Ei
- Powerbank-toiminto: Ei
- Materiaali: ABS
Pakkauksessa:
- Bluetooth-kaiutin
- USB-C - USB-latauskaapeli, 0,50 m
- Pikakäyttöopas
| Sopii: | Puhelimelle, tabletille ja tietokoneelle, joissa on Bluetooth |
| Väri: | Oranssi, musta |
| Liitäntä: | Bluetooth 5.4, USB-C, USB-A, microSD |
| Mitat: | 170 x 120 x 105 mm |
| Paino: | 758 g |
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Bluetooth: | Kyllä |
| Teho: | 40 W |
| Väri: | oranssi, Musta |
| Mikrofoni: | Ei |
| RGB: | Kyllä |
| Ulkokäyttöön: | Kyllä |
| Vedenpitävä: | Kyllä |
| Paino: | 758 g |
| Wifi: | Ei |