Tämä klassinen tietokonepussi tarjoaa vertaansa vailla olevaa tekniikkaa, hyvän mukavuuden ja tyylikkään säilytystilan. Laukussa on pehmustettu lokero MacBookille, tilaa muille pakkauksille ja erityinen lokero papereita ja kansioita varten. Säädettävä olkahihna ja mukava kahva takaavat helpon matkan.
- 19 litraa
- Pehmustettu lokero 17 tuuman kannettavalle tietokoneelle
- Säädettävä olkahihna
- Käsitellä
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | 17 tuuman tietokoneet |
| Väri: | Musta |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Mitata: | 21 x 42 x 32 cm |
| Paino: | 1,3 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1300 g |
| Materiaali: | Polyesteri |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |