Tämä klassinen tietokonepussi tarjoaa vertaansa vailla olevaa tekniikkaa, hyvän mukavuuden ja tyylikkään säilytystilan. Kotelossa on pehmustettu lokero MacBookille ja kaksi pientä ulkolokeroa.
Säädettävä olkahihna ja mukava kahva tekevät laukusta mukavan kantaa koko päivän.
Säädettävä olkahihna ja mukava kahva tekevät laukusta mukavan kantaa koko päivän.
- 10 litraa
- Sopii jopa 15,6 tuuman kannettaviin tietokoneisiin
- Kaksi pientä ulkotilaa
- Pehmustettu, pehmeä sisäpuoli
- STA ngs postinumero
- Irrotettava olkahihna
- Baa rha ndtag
- Rullalaukun hihna
| Sopii: | MacBook Pro 15/16 |
| Väri: | Musta |
| Materiaali: | Nylon |
| Mitata: | 14 x 41 x 31 cm |
| Paino: | 1,2 kg |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1200 g |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |