Ota musiikkisi mukaan minne ikinä menetkin tällä heinäkaiuttimella. CMB-110 on tehokas, langaton kaiutin, joka kulkee mukanasi kaikkialla, märässä tai kuivassa. Vaikka tämä langaton kaiutin painaa vain n. 2 kg, se tuottaa laadukkaan ja voimakkaan äänen.
Etsitkö tehokasta mutta joustavaa kaiutinta , joka tuottaa puhtaan ja tehokkaan äänen? Tässä bluetooth-kaiuttimessa on tunnelmaa parantava LED-valaistus sateenkaaren väreissä, akun kesto noin 4,5 tuntia ja se tuottaa hämmästyttävän hyvän äänen.
Etsitkö tehokasta mutta joustavaa kaiutinta , joka tuottaa puhtaan ja tehokkaan äänen? Tässä bluetooth-kaiuttimessa on tunnelmaa parantava LED-valaistus sateenkaaren väreissä, akun kesto noin 4,5 tuntia ja se tuottaa hämmästyttävän hyvän äänen.
- IPX5 (sadekestävä)
- Sisäänrakennettu mikrofoni
- Latausportti: USB-C
- Todellinen langaton stereo
- Peliaika: noin 4,5 tuntia
- Bluetooth 5, AUX, USB-A
- RMS teho: 2x 7,5W = 15W
- Max teho: 2x 15W = 30W
- LED-valaistus sateenkaaren väreissä
| Sopii: | iPhone ja muut laitteet, joissa on Bluetooth tai AUX |
| Väri: | Musta |
| Yhteys: | Bluetooth 5.0, AUX, USB-A |
| Paino: | 2 kg |
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Bluetooth: | Kyllä |
| Teho: | 30 W |
| Väri: | Musta |
| Mikrofoni: | Kyllä |
| RGB: | Kyllä |
| Ulkokäyttöön: | Kyllä |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Paino: | 2000 g |
| Wifi: | Ei |