Polar H10 on tarkin sykemittarin Polar historiassa. Se mittaa pulssin säädetään mahdollisimman tarkasti, ilman häiriöitä. Toimii myös trust , johtavalla kuntoilusovelluksiin ja uidessa.
Liitä H10 Polar Beat, Polar n ilmainen kunto- ja fitness app, ja saada tarkka pulssin mittauksen reaaliajassa suoraan omalle iPhone .
Eivät halua harjoitella puhelimen? Kanssa Polar H10, rekisteröi workout ilman matkapuhelin mukanasi, ja sitten siirtää syketietoja Polar Beat rha nd. Aloita harjoitus sovelluksen kautta, annat puhelimen valhe ja suorita harjoitus.
Polar H10 on vesitiivis ja lähettää syketiedot vedessä 5 kHz tekniikkaa.
Jos sinulla ei ole yhteensopiva Polar -Clock voivat rekisteröityä pulssin altaan Polar H10 ja istunnon jälkeen siirron sykearvoillesi vapaalle sovellus Polar Beat sinun iPhone .
Kanssa sykemittari on Polar Pro hihna, pehmeä kangas vyön parannettu elektrodeja, joka varmistaa, että syke mitataan tarkasti ja ilman häiriöitä. Materiaali on miellyttävä käyttää ja silikoni paineessa ja parantaa solki pitää hihna tukevasti paikallaan.
Liitä H10 Polar Beat, Polar n ilmainen kunto- ja fitness app, ja saada tarkka pulssin mittauksen reaaliajassa suoraan omalle iPhone .
Eivät halua harjoitella puhelimen? Kanssa Polar H10, rekisteröi workout ilman matkapuhelin mukanasi, ja sitten siirtää syketietoja Polar Beat rha nd. Aloita harjoitus sovelluksen kautta, annat puhelimen valhe ja suorita harjoitus.
Polar H10 on vesitiivis ja lähettää syketiedot vedessä 5 kHz tekniikkaa.
Jos sinulla ei ole yhteensopiva Polar -Clock voivat rekisteröityä pulssin altaan Polar H10 ja istunnon jälkeen siirron sykearvoillesi vapaalle sovellus Polar Beat sinun iPhone .
Kanssa sykemittari on Polar Pro hihna, pehmeä kangas vyön parannettu elektrodeja, joka varmistaa, että syke mitataan tarkasti ja ilman häiriöitä. Materiaali on miellyttävä käyttää ja silikoni paineessa ja parantaa solki pitää hihna tukevasti paikallaan.
| sopii: | iPhone |
| väri: | musta |
| Bluetooth: | kyllä |
| vedenpitävä: | kyllä |
| akku: | CR2025 |
| akun: | 400 tuntia BLE ja 5 kHz lähetys alkoi |
| Koko lähetinyksikön: | 34 x 65 x 10 mm |
| paino: | lähetinyksikkö 21 g, 39 g vyö |
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu