Nedis Bluetooth-kaiutin on kannettava kaiutin sinulle, joka haluat voimakkaan äänen helposti mukana kulkevassa koossa. 60 W huipputeho, stereokuulostus ja kudottu kangaspinta tekevät siitä sopivan sekä kotiin, ulos että matkalle.
Kaiutin käyttää Bluetooth 5.4:ää vakaaseen langattomaan toistoon mobiilista, tabletista tai tietokoneesta. Ensimmäisen parituksen jälkeen se voi muodostaa yhteyden automaattisesti uudelleen, jolloin voit nopeasti jatkaa kuuntelua ilman lisätoimia.
Laajemman äänenelämyksen saamiseksi kaiutin tukee True Wireless Stereo -toimintoa. Tämä mahdollistaa kahden yhteensopivan kaiuttimen parittamisen laajemman äänikuvan ja suuremman kokonaistehon saavuttamiseksi.
Bluetoothin lisäksi musiikkia voi toistaa USB:n, microSD-kortin tai AUX:n kautta. Tämä tarjoaa joustavaa toistoa myös silloin, kun haluat käyttää tallennettuja musiikkitiedostoja tai liittää ulkoisen äänilähteen kaapelilla.
Sisäänrakennettu ladattava akku tarjoaa jopa 6 tunnin toistoajan. Lataus tapahtuu USB-C:n kautta ja kestää enintään noin 3 tuntia. Kaiuttimessa on myös ohjauspainikkeet musiikin hallintaan ja LED-valaistus, joka voi luoda lisätunnelmaa.
Tekniset tiedot:
Pakkauksessa:
Kaiutin käyttää Bluetooth 5.4:ää vakaaseen langattomaan toistoon mobiilista, tabletista tai tietokoneesta. Ensimmäisen parituksen jälkeen se voi muodostaa yhteyden automaattisesti uudelleen, jolloin voit nopeasti jatkaa kuuntelua ilman lisätoimia.
Laajemman äänenelämyksen saamiseksi kaiutin tukee True Wireless Stereo -toimintoa. Tämä mahdollistaa kahden yhteensopivan kaiuttimen parittamisen laajemman äänikuvan ja suuremman kokonaistehon saavuttamiseksi.
Bluetoothin lisäksi musiikkia voi toistaa USB:n, microSD-kortin tai AUX:n kautta. Tämä tarjoaa joustavaa toistoa myös silloin, kun haluat käyttää tallennettuja musiikkitiedostoja tai liittää ulkoisen äänilähteen kaapelilla.
Sisäänrakennettu ladattava akku tarjoaa jopa 6 tunnin toistoajan. Lataus tapahtuu USB-C:n kautta ja kestää enintään noin 3 tuntia. Kaiuttimessa on myös ohjauspainikkeet musiikin hallintaan ja LED-valaistus, joka voi luoda lisätunnelmaa.
Tekniset tiedot:
- Bluetooth-versio: 5.4
- Bluetooth-kantama: Enintään 10 m
- Kaiuttimen huipputeho: 60 W
- Kaiuttimen RMS: 30 W
- Äänilähtö: Stereo
- Kaiutinkanavat: 2.0
- Taajuusalue: 30 Hz - 20 kHz
- Signaali-kohinasuhde: 80 dB
- Akun kapasiteetti: 2000 mAh
- Akunkesto: Enintään 6 tuntia
- Latausaika: Enintään 3 tuntia
- Syöttöjännite: 5 V DC
- Tulovirta: 1,5 A
- Vesitiiviys: IPX4
- Muistikortti ja USB: microSD-kortti ja USB-muisti enintään 32 GB
- Ominaisuudet: TWS, ohjauspainikkeet, LED-valaistus
- Sisäänrakennettu mikrofoni: Ei
- Powerbank-toiminto: Ei
- Materiaali: ABS
- Paino: 1150 g
Pakkauksessa:
- Bluetooth-kaiutin
- USB-C-USB-latauskaapeli, 0,50 m
- Pikaopas
| Sopii: | Puhelimelle, tabletille ja tietokoneelle, joissa on Bluetooth |
| Väri: | Oranssi, musta |
| Liitettävyys: | Bluetooth 5.4, USB-C, USB-A, AUX, microSD |
| Mitat: | 230 x 120 x 105 mm |
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Bluetooth: | Kyllä |
| Teho: | 60 W |
| Väri: | oranssi, Musta |
| Mikrofoni: | Ei |
| RGB: | Kyllä |
| Ulkokäyttöön: | Kyllä |
| Vedenpitävä: | Kyllä |
| Paino: | 1150 g |
| Wifi: | Ei |