Dicota Multi Plus Scale on tietokone, joka on valmistettu hyvästä omantunnosta, koska pussi on valmistettu kierrätetystä PET: stä. Laukku, joka on valmistettu ympäristöystävälliseksi.
- Laukku on valmistettu 10 PET-pullosta
- Koska pussi on valmistettu kierrätetystä PET: stä, se auttaa säästämään resursseja
- Säädettävä ja irrotettava olkahihna
- Onko tietyn tabletin tasku jopa 10,5 "
- Tietokoneen osastossa on kiinnitysnauha tietokoneen pitämiseksi paikallaan kuljetuksen aikana
- Tietokoneen lokero on pehmustettu
- Takana oleva matkatavarahihna kiinnittääksesi tietokoneen pussin matkalaukkuun
- Pehmustettu rha ndtag ja olkahihna
- Edessä on tasku, jossa on vetoketju, jossa voit lisätä erilaisia lisävarusteita, kuten matkapuhelinta, sähköpankkia ja laturia
| sopii: | Macbook Pro 15 "ja muut 15" tietokoneet |
| materiaalit: | Kierrätetty polyeteenitereftalaatti (PET) |
| väri: | musta |
| Tietokoneen enimmäismitat: | 385 x 265 x 35 mm |
| Laukun mitat: | 415 x 310 x 85 mm |
| paino: | 840 grammaa |
Tämä tuote sopii seuraaviin laitteisiin:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Se voi toimia myös muiden kanssa. Oletko epävarma? Ota meihin yhteyttä!
Arvostelut (0):
Kirjoita arvostelu
Löytyy seuraavista kategorioista:
Attribuutti
| Väri: | Musta |
| Paino: | 840 g |
| Vedenpitävä: | Ei |
| Olkahihna: | Kyllä |
| Kahva: | Kyllä |